Neo 3 Dual SIM Cyber Silver 8GB RAM 256GB 5G – International Version
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts up to 20% Read more
Futuristic Mecha Design the nubia Neo 3 integrates futuristic aesthetics into its design, with every curve, line, and detail meticulously crafted to present a unique and striking appearance
د.إ679.00
Authorities in our business will tell in no uncertain terms that Lorem Ipsum is that huge, huge no no to forswear forever. Not so fast, I'd say, there are some redeeming factors in favor of greeking text, as its use is merely the symptom of a worse problem to take into consideration.
Anyway, you still use Lorem Ipsum and rightly so, as it will always have a place in the web workers toolbox, as things happen, not always the way you like it, not always in the preferred order.
Product details
Made possible by exploring innovative molded plywood techniques, Iskos-Berlin’s Soft Edge Chair blends strong curves with extreme lightness to create a three-dimensionality not usually possible with 2-D plywood.
Description
Highlights
- Futuristic Mecha Design the nubia Neo 3 integrates futuristic aesthetics into its design, with every curve, line, and detail meticulously crafted to present a unique and striking appearance
- Dual Gaming Shoulder Triggers Featuring dual gaming shoulder triggers, providing precise and optimized control for an elevated gaming experience
- 120Hz 6.8 Typical Brightness (Maximum Brightness in Manual Mode): 800 nits, Excitation Brightness (Maximum Brightness in Sunlight): 1000 nits
- AI Gaming Companion M-Yell & M Radio It intelligently identifies specific in-game scenarios, providing timely reminders, celebrating victories, and offering comfort in defeats to create an engaging gaming experience
- AI Trigger Detects repeated actions in the game and automatically triggers plugins to assist the gamer
Specifications
| SIM Count | Dual SIM |
| Battery Size | 6000 mAh |
| Screen Size | 6.8 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Network Type | 4G |
| Model Number | nubia Neo 3 |
| RAM Size | 8 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | International Version |
| Colour Name | Silver |
| Condition | New |
| Model Name | nubia Neo 3 |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.