Galaxy S25 Ultra AI Dual SIM Pinkgold 12GB RAM 256GB 5G – Middle East Version
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts up to 20% Read more
د.إ5,099.00 Original price was: د.إ5,099.00.د.إ3,348.95Current price is: د.إ3,348.95.
Authorities in our business will tell in no uncertain terms that Lorem Ipsum is that huge, huge no no to forswear forever. Not so fast, I'd say, there are some redeeming factors in favor of greeking text, as its use is merely the symptom of a worse problem to take into consideration.
Anyway, you still use Lorem Ipsum and rightly so, as it will always have a place in the web workers toolbox, as things happen, not always the way you like it, not always in the preferred order.
Product details
Made possible by exploring innovative molded plywood techniques, Iskos-Berlin’s Soft Edge Chair blends strong curves with extreme lightness to create a three-dimensionality not usually possible with 2-D plywood.
Description
Highlights
- Galaxy Al: Ring in the next era of mobile Al with an Al companion who’s one step ahead of your every need. Just let natural conversation guide the way to checking off everyday tasks with ease
- Design: Galaxy S25 Ultra’s rounded design expresses a unified identity for the Galaxy S Series. With it’s sleek and strong titanium frame and a built-in S Pen, it’s an ultra-modern, vision of bold design
- Camera: Our next-gen ProVisual Engine is now boosted by our powerful processor-allowing you to capture, view and edit for our best camera and editing experience yet
- Performance: The most powerful processor custom-made for Galaxy. Along with improved real-time ray tracing and Vulkan optimization, dive deep into the action and experience ultra-smooth, immersive gameplay
- Battery: Our pioneering mDNle technology has been built into our custom-made AP, and with software optimization, battery usage time is enhanced so you can enjoy hours of watching videos
Specifications
| SIM Count | Dual SIM |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.9 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Colour Name | Pinkgold |
| Condition | New |
| Model Name | S25 Ultra |
| RAM Size | 12 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | Middle East Version |
| Display Resolution | 3120×1440 |
| Network Type | 5G |
| Model Number | S25 Ultra |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.