Blade A35e Dual SIM Silver Gray 2GB+4GB RAM 64GB 4G – Middle East Version
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts up to 20% Read more
Unisoc SC9863A1 (22 nm)
د.إ239.00
Authorities in our business will tell in no uncertain terms that Lorem Ipsum is that huge, huge no no to forswear forever. Not so fast, I'd say, there are some redeeming factors in favor of greeking text, as its use is merely the symptom of a worse problem to take into consideration.
Anyway, you still use Lorem Ipsum and rightly so, as it will always have a place in the web workers toolbox, as things happen, not always the way you like it, not always in the preferred order.
Product details
Made possible by exploring innovative molded plywood techniques, Iskos-Berlin’s Soft Edge Chair blends strong curves with extreme lightness to create a three-dimensionality not usually possible with 2-D plywood.
Description
Highlights
- Unisoc SC9863A1 (22 nm)
- Android 14 (Go edition)
- Octa-core (4×1.6 GHz Cortex-A55 & 4×1.2 GHz Cortex-A55)
- IPS LCD, 90Hz
- 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~262 ppi density)
Specifications
| SIM Count | Dual SIM |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.52 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Network Type | 4G |
| Model Number | Blade A35e |
| RAM Size | 6 GB |
| Internal Memory | 64 GB |
| Version | Middle East Version |
| Colour Name | Silver Gray |
| Condition | New |
| Model Name | Blade A35e |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.