iPad 2022 (10th Generation) 10.9-inch 64GB WiFi Pink - International Version
د.إ1,849.00 Original price was: د.إ1,849.00.د.إ1,199.00Current price is: د.إ1,199.00.
Flip Dual SIM Cosmic Black 8GB+12GB RAM 256GB 5G – International Version
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts up to 20% Read more
- Octa Core (Snapdragon 7 Gen 1)
- Dual Camera (50MP Main Camera)
- Fingerprint Scanner (implied by dual-way smart unlock)
- Yes (33W Fast Charging)
- Dual speaker & DTS:X® Ultra
د.إ969.00
Shipping and returns
Authorities in our business will tell in no uncertain terms that Lorem Ipsum is that huge, huge no no to forswear forever. Not so fast, I'd say, there are some redeeming factors in favor of greeking text, as its use is merely the symptom of a worse problem to take into consideration.
Product care
Anyway, you still use Lorem Ipsum and rightly so, as it will always have a place in the web workers toolbox, as things happen, not always the way you like it, not always in the preferred order.
Product details
Made possible by exploring innovative molded plywood techniques, Iskos-Berlin’s Soft Edge Chair blends strong curves with extreme lightness to create a three-dimensionality not usually possible with 2-D plywood.
Description
Highlights
- Octa Core (Snapdragon 7 Gen 1)
- Dual Camera (50MP Main Camera)
- Fingerprint Scanner (implied by dual-way smart unlock)
- Yes (33W Fast Charging)
- Dual speaker & DTS:X® Ultra
Specifications
| SIM Count | Dual SIM |
| Battery Size | 4310 mAh |
| Screen Size | 6.9 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Condition | New |
| Model Name | nubia Flip 5G |
| RAM Size | 20 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | International Version |
| Colour Name | Cosmic Black |
| Model Number | nubia Flip 5G |
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Flip Dual SIM Cosmic Black 8GB+12GB RAM 256GB 5G – International Version” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.