iPhone 15 128GB Blue 5G With FaceTime - International Version
د.إ3,399.00 Original price was: د.إ3,399.00.د.إ2,192.00Current price is: د.إ2,192.00.
Galaxy A56 5G Dual SIM Awesome Graphite 12GB RAM 256GB – International Version
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts up to 20% Read more
د.إ1,248.90
Shipping and returns
Authorities in our business will tell in no uncertain terms that Lorem Ipsum is that huge, huge no no to forswear forever. Not so fast, I'd say, there are some redeeming factors in favor of greeking text, as its use is merely the symptom of a worse problem to take into consideration.
Product care
Anyway, you still use Lorem Ipsum and rightly so, as it will always have a place in the web workers toolbox, as things happen, not always the way you like it, not always in the preferred order.
Product details
Made possible by exploring innovative molded plywood techniques, Iskos-Berlin’s Soft Edge Chair blends strong curves with extreme lightness to create a three-dimensionality not usually possible with 2-D plywood.
Description
Highlights
- Galaxy A56 5G Dual SIM Awesome Graphite 12GB RAM 256GB
Specifications
| Expandable Memory Type | No Expandable Memory |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 12 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | International Version |
| Display Resolution | 1080×2400 |
| Display Type | AMOLED |
| Operating System Version | Android 14 |
| Operating System | Android |
| Network Frequency Band | GSM/LTE |
| Primary Camera Feature | Triple |
| Network Type | 5G |
| Model Number | Galaxy A56 |
| Primary Camera (MP) | 50+12+5 |
| Secondary Camera Resolution | 13 MP |
| Secondary Camera | 12 – 15.9 MP |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.7 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Colour Name | Awesome Graphite |
| Display Resolution Type | Full HD |
| Charging Type | Type-C |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Number of Cores | Octa Core |
| Flash | LED |
| Condition | New |
| Model Name | Galaxy A56 |
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Galaxy A56 5G Dual SIM Awesome Graphite 12GB RAM 256GB – International Version” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.