Neo 3 Dual SIM Cyber Silver 8GB+8GB RAM 128GB 4G – Middle East Version
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts up to 20% Read more
Unisoc T8300 (6 nm), Android 15, Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)
د.إ569.00
Authorities in our business will tell in no uncertain terms that Lorem Ipsum is that huge, huge no no to forswear forever. Not so fast, I'd say, there are some redeeming factors in favor of greeking text, as its use is merely the symptom of a worse problem to take into consideration.
Anyway, you still use Lorem Ipsum and rightly so, as it will always have a place in the web workers toolbox, as things happen, not always the way you like it, not always in the preferred order.
Product details
Made possible by exploring innovative molded plywood techniques, Iskos-Berlin’s Soft Edge Chair blends strong curves with extreme lightness to create a three-dimensionality not usually possible with 2-D plywood.
Description
Highlights
- Unisoc T8300 (6 nm)
- Android 15
- Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)
- AMOLED, 120Hz, 1000 nits (HBM)
- Pressure sensitive zones
Specifications
| SIM Count | Dual SIM |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.8 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Condition | New |
| Model Name | Neo 3 |
| RAM Size | 16 GB |
| Internal Memory | 128 GB |
| Version | Middle East Version |
| Colour Name | Cyber Silver |
| Model Number | Neo 3 |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.