Galaxy S25 Ultra AI Dual SIM Jadegreen 12GB RAM 256GB 5G – Middle East Version
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts up to 20% Read more
د.إ5,099.00 Original price was: د.إ5,099.00.د.إ3,398.95Current price is: د.إ3,398.95.
Authorities in our business will tell in no uncertain terms that Lorem Ipsum is that huge, huge no no to forswear forever. Not so fast, I'd say, there are some redeeming factors in favor of greeking text, as its use is merely the symptom of a worse problem to take into consideration.
Anyway, you still use Lorem Ipsum and rightly so, as it will always have a place in the web workers toolbox, as things happen, not always the way you like it, not always in the preferred order.
Product details
Made possible by exploring innovative molded plywood techniques, Iskos-Berlin’s Soft Edge Chair blends strong curves with extreme lightness to create a three-dimensionality not usually possible with 2-D plywood.
Description
Galaxy S25 AI Dual SIM Blueblack 12GB RAM 512 5G – Middle East Version
Specifications
| Expandable Memory Type | No Expandable Memory |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 12 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | Middle East Version |
| Display Resolution | 1440×2560 |
| Display Type | AMOLED |
| Charging Type | Type-C |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Glass Technology | Gorilla Glass |
| Flash | LED |
| Network Type | 5G |
| Model Number | Galaxy S25 |
| Primary Camera (MP) | 200+10+50 mp |
| Secondary Camera Resolution | 12 MP |
| Secondary Camera | 12 – 15.9 MP |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.8 in |
| SIM Type | Nano + eSIM |
| Colour Name | Titanium Jadegreen |
| Display Resolution Type | Full HD |
| Operating System | Android |
| Network Frequency Band | GSM/LTE |
| Primary Camera Feature | Triple |
| Sensor | Accelerometer, Gyroscope, Digital compass |
| Condition | New |
| Model Name | Galaxy S25 |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.